Nickelback - głos z powerem :)
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Nickelback - głos z powerem :)  (Przeczytany 820 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hibiskus

• Gość
Nickelback - głos z powerem :)
« dnia: Maj 25, 2015, 00:49:07 »

Lubię tego Pana i Jego zespół, a .... Wy?  :)
Nickelback - What Are You Waiting For
Nickelback- When We Stand Together
Nickelback - Lullaby
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2015, 21:17:37 wysłana przez Eryk-Wiking »

ola

• Full Member
Odp: Nickelback - głos z powerem :)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2015, 01:39:47 »

Chociaż to nie do końca moja bajka, to muszę przyznać, że bardzo lubię słuchać jego głosu.
I nie bardzo rozumiem, dlaczego tyle krytyki na nich spada.

hibiskus

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2015, 18:31:53 »

Facet rzeczywiście ma "nietuzinkową" barwę głosu z charakterystyczną chrypką. Ja po prostu uwielbiam go słuchać...
Cieszę się Olu, że Tobie również się podoba, choć jak piszesz to nie Twoja bajka .... no ale przecież każdy z nas ma "mieć prawo do swojej" ;)
Grupa na Facebooku ma aż 19 006 066 polubień, więc to najlepiej pokazuje - jak liczna jest grupa Ich fanów. Odnośnie krytyków -   to co podoba się jednym, wcale niekoniecznie musi się podobać drugim. Jednak  rzeczywiście - muszę przyznać Ci rację, ponieważ  pomimo takiej licznej rzeszy fanów - Nickelback  jest zarazem jednym z najbardziej krytykowanych zespołów na Świecie. Suchej nitki nie pozostawiają na nim popularne serwisy muzyczne takie jak np: Rolling Stone czy Allmusic. Ale ... czy zauważyłaś Olu, co im się dokładnie zarzuca?.... a przede wszystkim: brak oryginalności, brak dobrego smaku w tekstach swoich utworów i łączenie tekstów o tematyce erotycznej z hard rockiem, to, że ich muzyka to brudny grunge - choć zespół dostosowując się do tych uwag - poszedł w stronę bardziej czystego rocka, no i ten fakt, że  niektórzy nawet uważają samego wokalistę grupy  za drugiego - po  Taylorze Swift - najgorszego piosenkarza.
Jak dla mnie to nic innego jak tylko czyste "mrzonki" a krytycy byli...są i będą - zawsze i wszędzie  :)

A poniżej kolejny utwór - tym razem bez teledysku, żebyśmy w pełni mogli wsłuchać się w to co najistotniejsze - bez użycia rozpraszających bodżców  :):

I'd Come for You - Nickelback
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2015, 21:09:33 wysłana przez Eryk-Wiking »

ola

• Full Member
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 27, 2015, 00:49:30 »

Chyba każdy wykonawca dostatecznie popularny zaczyna być nienawidzony przez niektórych:)

A to pierwsza piosenka, która mi się podobała.
Moje dziecko dostało płytę z - miedzy innymi - tym utworem jako prezent na komunię:D

Hero - Nickelback -  (Spider-man Soundtrack)

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2015, 21:11:19 wysłana przez Eryk-Wiking »

hibiskus

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 27, 2015, 14:14:35 »

Masz rację Olu, nie znam nikogo - kto miałby tylko samych zwolenników i Ci drudzy zawsze muszą już chyba być  :)
Ostrzejsze nieco to Twoje nagranie  ;), ale też piękne ...

Kiedy jestem w "swoim miejscu na ziemii", czyli cudownych okolicach Popradu i z za samochodowych szyb wyłaniają się niesamowicie malownicze wręcz "magiczne" widoki ... z radia koniecznie musi płynąć również i ta piosenka:

Nickelback - Too Bad

:)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2015, 21:15:39 wysłana przez Eryk-Wiking »

hibiskus

• Gość
Tak mi jakoś tęskno się zrobiło ...
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 15, 2015, 00:23:49 »

i ... daleko poleciałam bezmyślnie z .... myślami  ;)

Nickelback - Someday                             Nickelback - If Today Was Your Last Day[/tekst

Nickelback - Photograph                                 Nickelback - Savin' Me
 :)

Nie ma klipu, tego zespołu ... którego bym nie lubiła ...  mniej czy bardziej :D.

Ps. I wiecie co? ........................... chyba nie wrócę  8).

hibiskus

• PF
  • *
Nius, nius, nius
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 19, 2018, 01:41:45 »

zeszłoroczny  :P

Nickelback - Song On Fire

Strona wygenerowana w 0.134 sekund z 32 zapytaniami.