Nowy edytor aukcji allegro
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Nowy edytor aukcji allegro  (Przeczytany 832 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

twtrahands

• Newbie
  • *
Nowy edytor aukcji allegro
« dnia: Październik 19, 2017, 19:30:42 »

Dzisiaj w allegro pojawiła się informacja, że od lutego 2018r opis aukcji będzie można tworzyć tylko w nowym edytorze opisu.
Nowy edytor w porównaniu do starego to jakaś katastrofalna pomyłka.
Usunięto prawie wszystkie funkcje formatowania.
Pozostawiono jedynie 3 wielkości czcionki do wyboru. Nie ma nawet możliwości wyśrodkowania tekstu!
Ponadto nie ma możliwości dodawania zdjęć ze stron zewnętrznych.
Niestety w tym nowym, beznadziejnym edytorze nie ma zakładki "edytor tekstowy". Czy będzie możliwość dodania paneli do aukcji? Jak to zrobić?
Mam nadzieję, że allegro poprawi nowy edytor.
Nie rozumiem po co niszczyć coś co do tej pory doskonale się sprawdzało.

karolf

• Full Member
Odp: Nowy edytor aukcji allegro
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 19, 2017, 20:16:59 »

Oglosili to juz przed wakacjami, a ludzie przewidywali (albo mieli info od opiekunów) ze usuną szablony w opisie ... rok temu.

mbloy

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 11, 2017, 09:19:46 »

Każda aukcja będzie taka sama bez względu na umiejętności i kreatywność. Dziecko będzie mogło wystawiać hehe. Plusem będzie estetyka. Poza tym zawsze można poczytać o produkcie i kupić gdzieś indziej :). Ja nawet jestem za tylko jak pomyślę zmianie tego wszystkiego to mnie szlag trafia.

karolf

• Full Member
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 11, 2017, 15:41:26 »

Pisalem to juz gdzies wczesniej, ze ogolnie taka zmiana jest ok, bo to co niektorzy mieli ponasrywane w opisach to bylo przegiecie. Mapki jak dojechac na zadupie do sprzedawcy przy sprzedazy internetowej. Zdjecia ze stocka pracownikow, albo de best of zdjecie fotelu w pokoju prezesa - takie gowno kiedys widzialem.
Co to ma wspolnego z towarem? Chodzilem po stronach konkurencji 3 linijki opisu towaru, ale cala strona ma 6- 9 stron przewijania bo nawalone wszystkiego.

Ze zlych rzeczy nie mozna w tresci umieszczac linkow do jakichs innych rzeczy typu sprzedajesz buty i w tresci link do sznurowek czy pasty do butow. To bylo na plus i dla sprzedawcy i kupującego.

Ale kreatywnosic nikt Ci nie broni, chcesz wypisywac elaboraty o towarze to prosze bardzo. Bo chyba nie jest dla ciebie kreatywnoscia obsrywanie opisu zupelnie niepotrzebnymi rzeczami jakie podalem.

wsciekla

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 29, 2017, 14:23:13 »

A ja mam pytanie jak w nowym edytorze mam zamieścić możliwość wyboru czcionki dla klienta? Nie chodzi mi o czcionkę, której ja używam przy opisie, a o czcionkę, którą wybierze klient do zamieszczenia np. na zaproszeniach? Na zdjęciach nie mogę przecież używać opisów...
Jakieś pomysły? :)

karolf

• Full Member
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 29, 2017, 18:09:52 »

Nie mozesz dac opisu, ale mozesz dac 1,2,3 i w tresci spis, przynajmniej tak twierdzilo allegro pomoc.

Strona wygenerowana w 0.191 sekund z 35 zapytaniami.