Czas zapalić świeczkę.
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Czas zapalić świeczkę.  (Przeczytany 250 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dr Bolivar Trask

• PF
  • *
Czas zapalić świeczkę.
« dnia: Październik 31, 2016, 21:41:31 »

Dobry wieczór :) fragment z " Rozmów ze śmiercią" Jana van Helsinga "....Kult grobu nie służy umysłowi ani duchowi, nie służy też ciału. Utrudnia tylko bliskim proces uwolnienia się, a w czasie każdych odwiedzin przy grobie na nowo wywołuje ból. Tak naprawdę służy to ziemskim przywódcom religijnym, a przede wszystkim aniołom cierpienia (bowiem skoro dla mnie wybrałeś imię anioła śmierci, to mianem aniołów cierpienia nazwać można ciemne moce i demony domagające się kultu grobów), które żywią się bólem odczuwanym nad grobem. Pomyśl, ile cierpienia i bólu stworzył kult grobu i jak wielki ma to wpływ na umysły, czyli zawartość mózgów. Sam nazywam to kultem wynoszenia, który jest pewnego rodzaju kultem nicości. Jest on wspierany przez ciemną stronę świata subtelnego i przez ciemną stronę ziemskich mocy, by zwiększyć potencjał strachu i cierpienia u tych, którzy zajmują się grobami. Kobieta w żałobie jest tą, która „rodzi” ból tak długo, aż przestanie go odczuwać. Tacy ludzie sprawiają, że wszystko jest jedynie trudniejsze - dla mnie, dla anioła stróża i dla wszystkich ludzi. Pożyteczniejszym byłoby zadawanie sobie pytania, jaką drogę obrała dusza kogoś, kogo właśnie pochowano. Dokąd ona się udaje?,,," To zapalę świeczkę ....  :(

zapal świeczkę

The show must go on

shamrock

• Full Member
Odp: Czas zapalić świeczkę.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 31, 2016, 22:21:40 »

w tym roku 

smiley face
David Bowie

smiley face
Lemmy Kilmister

Dr Bolivar Trask

• PF
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 31, 2016, 23:26:38 »

Pamiętam takie powiedzenie które Lemmy gdzieś tam palnął ""Kiedyś jakiś dzieciak zapytał mnie, czy miewam kaca. Odpowiedziałem mu: 'Żeby mieć kaca, musisz najpierw przestać pić'" - wszystko w temacie. Gość do samego końca miał "jaja" :)

shamrock

• Full Member
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 01, 2016, 01:31:42 »

lato któregoś roku było piękne, niewiele pamiętam, ale było wspaniale... nas głowa napier..la, artyści mają migreny :)

shamrock

• Full Member
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 01, 2016, 01:33:20 »

zawsze na czasie

smiley face

Dr Bolivar Trask

• PF
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 01, 2016, 08:24:03 »

Na dobre i na złe.... "zapalę świeczkę" ....  Colin Vearncombe - Black ... 

Wonderful Life

Strona wygenerowana w 0.115 sekund z 32 zapytaniami.