Amazon uruchomił polską wersję serwisu
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Amazon uruchomił polską wersję serwisu  (Przeczytany 317 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hibiskus

• PF
  • *
Amazon uruchomił polską wersję serwisu
« dnia: Październik 18, 2016, 22:31:00 »

"Klienci robiący zakupy w serwisie Amazon.de mogą od teraz korzystać z polskiego menu, przeglądać miliony nazw produktów w języku polskim i kontaktować się z polskojęzycznym działem obsługi klienta. Z dnia na dzień będzie wzrastała liczba widocznych tłumaczeń – mówi Ben Howes, szef PR Amazon na UE. W ofercie pojawia się także coraz więcej polskich produktów, głównie wystawianych przez polskich przedsiębiorców w ramach programu „Sprzedawaj na Amazon".

Zakupy trafią do klientów znad Wisły za opłatą w 1–2 dni robocze, a w ciągu 3–5 dni za darmo, jeśli kwota zamówienia przekroczy 39 euro.

– Na obecnym etapie zaoferujemy Polakom produkty w ponad 30 kategoriach, w tym elektronikę, biżuterię, odzież. Usługa Prime nie będzie na razie dostępna – dodaje Ben Howes.

W Polsce chcemy też najpierw poznać preferencje klientów, by stopniowo na nie odpowiadać. Na początku dostępna będzie opcja płatności kartą kredytową, ale będziemy się uważnie przyglądać innym rozwiązaniom – wyjaśnia Ben Howes.

Większość potencjalnych konkurentów Amazona w Polsce nie chciała się wypowiadać."

Więcej przeczytamy pod tym linkiem: Amazon rusza do kolejnego etapu walki o klientów znad Wisły

Jeśli chcemy zobaczyć jak na chwilę obecną prezentuje się polska strona serwisu wystarczy po wejściu na: https://www.amazon.de/ kliknąć w ikonkę globusa i tam wybrać odpowiedni język.

romanach

• Sr. Member
Odp: Amazon uruchomił polską wersję serwisu
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 19, 2016, 08:27:54 »

To info ważne przede wszystkim dla kupujących - dlatego tam założyłam wątek, bo jest dostępna także darmowa dostawa. Niestety - zwroty płatne.  ;)

hibiskus

• PF
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 19, 2016, 09:34:44 »

I bardzo dobrze  ;), bo przyznaję, że byłam na rozdrożu  ;) :D. Jak dotąd jakoś niespecjalnie byłam przekonana ale te wczorajsze wiadomości - muszę przyznać, że mnie dość znacząco  :D zachęciły. Przyjrzałam się nieco bliżej  i podejrzewam, że już za długo zwlekać nie będę i w niedługim czasie założę tam konto. Opcji, z wypróbowaniem swoich sił po drugiej stronie medalu, pokrętnie mówiąc  :D też niewykluczam ;)  8).
Polskojęzyczny Dział Obsługi Klienta ...? - ja pytań nie mam   :). A z tego co się zapowiada - to dopiero początek ekspansji Amazona ...

szopen

• *
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 19, 2016, 19:52:25 »

to jeszcze jeden link
http://tinyurl.com/amazon-PL
to jest chyba wejście "z grubej rury" na polski rynek

zawsze bezproblemowo używałem  angielskiej wersji niemieckiego serwisu (albo wręcz brytyjskiej wersji serwisu), ale i tak jestem w szoku odnośnie jakości tłumaczenia - dla porównania Chińczycy z ali mogą sobie w buty wsadzić swoją polskawość, gdzie nie da rady zrozumieć prawie niczego

luka111

• PF
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 19, 2016, 20:48:46 »

u nas też jest tinyurl :) szopen

Amazon - Yuneec YUNQ4KPEU Typhoon Q500 4K z walizką

Allegro - Yuneec YUNQ4KPEU Typhoon Q500 4K bez walizki

a swoją drogą widać ku czemu zmierza nasz rynek internetowy ... oficjalny sklep Yuneec cenami wykańcza innych sprzedawców. Głupia polityka, opłacalna na krótką metę.

modliszka

• Full Member
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 20, 2016, 00:41:55 »

Prawie równorzędnie jak co niektóre hurtownie od których się już roi na allu.
Od jednej takiej kiedyś kupiłam towar za klika tys.zł.
Niestety dopiero po fakcie zobaczyłam, że na allu sami sprzedają w detalu.
Towaru, który kupiłam ja nie mieli wystawionego ale dla pewności zadzwoniłam do właścicielki.
Kobieta prawie na życie zarzekała się, że przenigdy nie robi konkurencji swoim klientom i żebym była spokojna.
Skoro tak, no to zaufałam i wystawiłam swój towar.
Wiecie co się okazało po jakimś czasie?
Ona również i to po takich cenach, że ja ze swoją 20% marżą mogłam się już pobujać.
Naiwna jeszcze pomyślałam, że może zapomniała o naszej niepisanej umowie i znowu wzięłam telefon do ręki.
W odpowiedzi usłyszałam, że z 20% marżą to ja nie mam szans na sprzedaż i że takie marże na allu to były 10 lat temu a teraz jak sprzedam z 5-10%- wą to będzie i tak dobrze  >:(.
Prawda jest taka, że w niektórych branżach to na allu rynek jest już tak zepsuty, że nawet słów brakuje..

szopen

• *
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 20, 2016, 15:32:45 »

u nas też jest tinyurl
ale link przygotowałem z myślą nie tylko o publikacji tutaj :P

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 30 zapytaniami.