Chyba likwidują Świstaka.
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Chyba likwidują Świstaka.  (Przeczytany 1434 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pikinier10

• Full Member
Chyba likwidują Świstaka.
« dnia: Czerwiec 25, 2016, 15:34:17 »

Ciekawie było jak dzisiaj po 7 zajrzałem na meila. Okazuje się że wczoraj zakończyła się część aukcji na Świstaku. Chcę wystawić ponownie a tu informacja: Możliwość wystawiania aukcji została wyłączona. Serwis Świstak.pl zostanie zamknięty.
Dziś zamknięto mi resztę aukcji.
Wychodzi na to że to już chyba koniec Świstaka.
A żeby było weselej nikt nawet nie raczył poinformować o tym.

luka111

• PF
  • *
Odp: Chyba likwidują Świstaka.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 25, 2016, 15:55:26 »

Mamy już 119758 aukcji , ilość du..py nie urywa, być może wyszli z założenia, że koszty utrzymania są zbyt wysokie, kto to wie?

http://aukcjostat.pl/   lecą w dół , w tabeli jest  269 762   na 25.06.2016  czyli nikt nie robił jeszcze aktualizacji.  Może to faktycznie  Świstexit :)

kidsbutik.pl

• Newbie
  • *
    • kidsbutik.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 25, 2016, 16:19:03 »

Podobno tak ale na ich stronie głównej żadnych informacji jeszcze nie ma. Interesujące jest też to, że teoretycznie z jej poziomu nadal istnieje możliwość wystawienia aukcji, oczywiście po uprzedniej rejestracji.

luka111

• PF
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 28, 2016, 10:11:50 »

Świstak się ześwistakował  : Dzisiaj mamy 38 aukcji.

pikinier10

• Full Member
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 28, 2016, 10:32:11 »

Wychodzi więc że to naprawdę koniec Świstaka. Z jednej strony szkoda, ale z drugiej strony kiedyś to musiało nastąpić.

modliszka

• Full Member
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 28, 2016, 12:23:20 »

Kurczę - 12 lat na rynku i finito na horyzoncie  :(.
Smutne, bo większość Sprzedawców o jego istnieniu pojęcie jakieś miała a mimo to nie wsparła go swoimi ofertami.
Czegoś chyba zabrakowało ..

pikinier10

• Full Member
Reaktywacja Świstaka?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 12, 2017, 08:40:12 »

Parę dni temu na e-maila dostałem info o zmianie administratora danych na Świstaku. Trochę się zdziwiłem więc wszedłem na jego stronę internetową i tu jest taka informacja:

Funkcjonowanie aukcji i zakładanie nowych profili jest zawieszone. Trwają prace nad wznowieniem serwisu.
O ewentualnym wznowieniu serwisu poinformujemy ze stosownym wyprzedzeniem.

Jestem ciekaw czy coś z tego wyjdzie.

hibiskus

• PF
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 12, 2017, 21:12:42 »

Teź dostałam ;-). Ciekawe bo potrzeba alternatywy wśród kupujących i sprzedających widać źe jest, ba nawet powiem, źe rośnie. Fb teź nie śpi. Po róznego rodzaju ankietach nie da się nie zauważyć, źe dalej rozwijać się w kierunku handlu jak najbardziej zamierza. Pewnie jak wielu z Was czy z nas ;-) źyczyłabym sobie, zeby w końcu powstał serwis oparty na zasadach takich jak na Allegro jeszcze parę lat temu - z aukcjami kończącymi się w czasie, bez trafności i gdzie kaźdy miałby równe szanse na sprzedaź. Jak mawiają "nadzieja zawsze umiera ostatnia" więc myślę, źe przy odpowiednim podejściu ... jakaś szansa jest. ;-)

Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 30 zapytaniami.