Promocja dla Sprzedawców - Pierwszy Milion na Aukcjach FM
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Promocja dla Sprzedawców - Pierwszy Milion na Aukcjach FM  (Przeczytany 735 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hibiskus

• Gość
Promocja dla Sprzedawców - Pierwszy Milion na Aukcjach FM
« dnia: Lipiec 20, 2015, 03:08:31 »

Jak pisaliśmy w tym wątku: http://cafealle.com.pl/c/index.php?topic=905.0 Aukcje FM: http://www.aukcje.fm/ zajmujące 2 miejsce ( zaraz po Allegro) w rankingu najpopularniejszych serwisów aukcyjnych w Polsce, w związku z całkowitym przeobrażeniem portalu przygotowuje promocję zatytułowaną: Pierwszy Milion - przeznaczoną  dla pierwszego 1000 Sprzedawców, którzy zarejestrują tam konto sprzedawca. W ramach tej promocji będą oni mogli całkowicie bezpłatnie wystawić swoje pierwsze 1000 ofert : http://aukcje.fm/info/pierwszy-milion.html na Jego łamach.

Serwis Aukcje FM zapowiada również możliwość  bezpłatnego i łatwego przekopiowania aukcji wystawionych w innych serwisach za pomocą automatycznego importera oraz udostępnienie narzędzia do importu przedmiotów z plików XML.

Niestety nie znamy jeszcze daty, kiedy serwis ruszy pełną parą i póki co od 2 lipca 2015r trwają prace techniczne z tym związane ale z pewnością będziemy go bacznie obserwować i nie omieszkamy Was powiadomić w odpowiednim momencie  ;) :).

pikinier10

• Full Member
Odp: Promocja dla Sprzedawców - Pierwszy Milion na Aukcjach FM
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 22, 2015, 18:03:55 »

Nie obraź się, ale takie teksty kojarzą się mi się z kiepska kasą dla takich agigatorów jak Ty.

luka111

• PF
  • *
Nie obraź się, ale takie teksty jak Twój
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 22, 2015, 18:14:33 »

kojarzą mi się z najgorszymi czasami na Cafe Allegro, czyli leśnymi dziadkami, narzekającymi na to wszystko co pojawia się na forum.
"Narzekać, żeby narzekać" - czy to domena ludzi mających na piersiach, siną barwą, takie hasło wykłute?
Gdzie Ty widzisz jakąś agitacje, to są jedynie informacje co się dzieje na innych portalach aukcyjnych, mamy tylko o Allegro pisać?
Napisała co znalazła w internecie, ja o takiej akcji przeczytałem na tym forum i tu powinno być więcej takich informacji z różnych portali.

hibiskus

• Gość
Odp: Promocja dla Sprzedawców - Pierwszy Milion na Aukcjach FM
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 22, 2015, 19:19:44 »

Nie obraź się, ale takie teksty kojarzą się mi się z kiepska kasą dla takich agigatorów jak Ty.

Podziwiam Twoją mądrość i wiedzę jednak muszę stwierdzić, iż w tym przypadku trafność użycia tego wyrazu niestety niema żadnego odzwierciedlenia. Prostując: informacje o wyżej wspomnianej promocji są ogólnie dostępne w internecie i każda zainteresowana osoba z pewnością je odnajdzie a ja z tego tytułu wbrew Twoim przekonaniom nie mam żadnej korzyści finansowej. W momencie organizowania promocji czy podobnych działań marketingowych przez inne portale również nie omieszkam o nich napisać. Niemniej jednak fakt użycia przez Ciebie tak wymownych słów a raczej powód dla którego je użyłeś zastanawia mnie.
Swoją drogą ... ciekawe co masz przeciwko reklamie innych serwisów aukcyjnych na tym forum?

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 27 zapytaniami.