Sprawa Windows 10

CAFE    pomoc    tablica > Komputery i Elektronika

Sprawa Windows 10

(1/1)

pikinier10:
Jest tak:
Mam laptopa z Windows 8.1. Od kilku dni na pasku zadań pojawia się ikona zachęcająca do pobrania Windows 10.
W związku z tym pytanie brzmi: aktualizować do Windows 10 czy dać sobie spokój?
Proszę o jakąś poradę

luka111:
zainstalowane oprogramowanie i aplikacje.
Zmiana z 8.0 na 8.1, w bardzo wielu przypadkach, kończyła się problemami z systemem operacyjnym, systemy 8.0, z innych komputerów,  nie miały większego problemu z przejściem na 8.1.
Zarezerwowaliśmy już  na niektórych naszych komputerach prawo do aktualizacji i sprawdzimy jak będzie przebiegała ta operacja. Tam gdzie mamy poważniejsze oprogramowanie, nie ryzykujemy, poczekamy na "krzyki rozpaczy", kiedy pojawią się komputery po aktualizacji, a może nie będzie tak źle. :)

SPQR:
poprawiania z lepszego na lepsze :)
Update kończy swój bieg na wskaźniku strzałka, oraz turkusowym wirującym pierścieniu i tak w dwóch przypadkach przez cały dzień oczekiwano na cud, a cudu nie ma,  jest problem z zainstalowanym oprogramowaniem, ponieważ leniwcom nie chciało się archiwizować danych z systemu sprzedaży przed aktualizacją.
Nie wiem po co ludzie to robią, jeśli o ile dobrze przeczytałem update można robić przez rok, a po roku, kiedy będziemy chcieli ponownie dokonać aktualizacji,   nie będzie to już możliwe ponieważ nie mamy numeru licencji na 10-tkę. Pozostanie nam jedynie instalacja W7 z partycji recovery lub nośników DVD.
Jest jeszcze jeden sposób o ile to prawda, że po roku nie będziemy mogli już pobrać 10-tki.
Wystarczy teraz zainstalować dziewiczy W7, pobrać aktualizację do W10 i za pomocą Acronics Thru Image zapisać ten obraz na zewnętrznym dysku, w każdej chwili będzie można wykonać operacje image-->HDD.

matfiz1:
BO ZA DARMO !!!!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej