Nie żyje George Michael ...

CAFE    pomoc    tablica > Muzyka

Nie żyje George Michael ...

(1/3) > >>

luka111:
W wieku 53 lat zmarł George Michael, piosenkarz, były członek popowego zespołu Wham! popularnego w latach 80. O śmierci artysty poinformowała BBC na portalu internetowym. powołując się na jego wydawcę. Piosenkarz zmarł w swoim domu w Oxfordshire w Wielkiej Brytanii. Policja poinformowała, że śmierć artysty nie była dziełem osób trzecich.

Dr Bolivar Trask:
Akademicki Zespół Pieśni i Tańca Armii Rosyjskiej im. Aleksandra Aleksandrowa:( :(    Zginął, prawie cały. Żadnych kondolencji? Prezes śpi? Prezydent, premierka nie mają kogo zapytać, czy wolno? A może po prostu media. Nie informują a powinny. Może tak po ludzku, po człowieczemu, bez polityki?    >:( >:(     http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,21167936,to-oni-byli-na-pokladzie-rozbitego-tu-154-legendarny-chor-aleksandrowa.html

hibiskus:
Dla mnie jedna  z najpiękniejszych  świątecznych piosenek, mogę jej słuchać i słuchać - bez znudzenia - w sercu i w myślach pozostanie nią na zawsze podobnie jak i wiele innych utworów G.M. Bardzo smutne wiadomości ... :( i to jeszcze w tym okresie  :'(

Wham! - Last Christmas

romanach:
kondolencje http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=18653542&kat=1342&title=Prezydent-Andrzej-Duda-przeslal-Wladimirowi-Putinowi-list-z-kondolencjami&ticaid=118552&_ticrsn=3. Tragedia wielka, ciekawe, czy zdecydują się tworzyć zespół od nowa? Bo z ZSRR to łączyła ich już tylko nazwa i nazwisko założyciela.

luka111:
Jedni lubią mirabelki inni wolą śliwki :)
Znasz mój stosunek do tego chóru, jest mi żal ludzi, ale wiesz dobrze, że na tym pokładzie samolotu zginęła tuba propagandowa Rosji.
Dla mnie większą stratą była śmierć George Michela, niż rosyjskiego chóru.
Jest mi szkoda tych ludzi i ich bliskich, polegli na polu chwały, zrobią z nich bohaterów, lecieli do Syrii, na front, Rosjanie mają we krwi martyrologię podobnie jak Polacy.
Mieliście tę możliwość, że mogliście wspomnieć o śmierci Rosjan na tym forum wcześniej, niż ja wspomniałem o Wham .. taka karma.. kto mieczem wojuje, od miecza ginie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej